top of page

תבניות לניהול משימות ויעדים

הורידו ללא כל עלות מגוון תבניות שימושיות לניהול משימות ויעדים.

תבניות לניהול משימות

תבניות

לשימוש במחברת נייר יש ערך רב. דף ועט קלים להשגה, נוחים, זמינים ואינם תלויים בחשמל או בקליטה סלולרית. אתם חופשיים לכתוב כל דבר ולשמור כל רעיון, ואגב – גם לזכור את הדברים טוב יותר, ולו רק מעצם פעולת הכתיבה. מחקרים רבים שנערכו בין השנים 2014–2018 הוכיחו כי אנשים המשתמשים בכתב יד זוכרים טוב יותר מאנשים המשתמשים במקלדת. מניסיוני הרב בתחום, כאשר רוצים לשרבט או לכתוב תזכורת מהירה – המחברת מנצחת תמיד!

תהליך ניקוי ראש

צעד קטן - התחלה גדולה

סגרו את דלת המשרד שלכם והעבירו את הטלפון למצב ״שקט״. ודאו שהראש שלכם נקי ופנוי מכל מיני משימות שיש להשלים לפני יום המיועד לניקוי הראש. התממשו בדף ניקוי הראש וערכו רשימה שבה תכתבו רעיונות, התחייבויות, מטרות, תאריכי יעד, פרויקטים, שיחות טלפון שעליכם לעשות, פגישות שעליכם לקיים ועוד כהנה וכהנה, עד שכל מה שהתרוצץ במוחכם יופיע על הנייר. כתבו את הדברים על צד אחד בלבד של הדף.

תבנית ניקוי ראש

דף משימות יומי כפול

מבנה פשוט - ביצועים גבוהים

באמצעות תבנית זו תכננו את הפעולות ליום מסוים. כאשר מסתיים היום וכל המשימות הושלמו, סמנו את דף המשימות היומי במדבקה ירוקה או פשוט בסימן וי בראש הדף. אם לא סיימתם את המשימות שתוכננו לאותו יום, רצוי להעביר אותן לדף חדש של היום הבא. ניתן גם להשאיר את הדף ללא סימון וי, כך שכשאתם מדפדפים בין דפי השבוע תוכלו לאתר ימים שבהם נותרו לכם ״שאריות״ מהשבוע שחלף ולשבץ אותם לשבוע הבא.

תבנית דף משימות
תבנית משימות יומי

דף משימות יומי בודד

מבנה דומה לדף הכפול עם ביצועים זהים

מעדיפים לנהל את פעילות היום בדף בודד? תבנית זו תאפשר לכם להתנהל באותה יעילות ואפקטיביות באופן שמתאים לכם.

תכנון פרוייקטים

תכננו את הפרוייקטים והצליחו

חלק זה נועד לניהול פרויקטים. לכל אחד מאתנו יש כמה פרויקטים ונושאים שעליהם הוא אחראי. כל פרויקט כולל משימות רבות לביצוע. התבנית תאפשר לכם לקבץ את המשימות באופן יעיל. ריכוזם במקום ייחודי יאפשר לכם לארגן ולתעדף את המשימות בצורה קלה ונוחה מבלי להתרוצץ בין דפי המחברת השונים ולתור אחר משימות עבור אותו פרויקט. 

תבנית תכנון פרוייקטים

תכנון שבועי

תכננו קדימה להצלחה

תכנון שבועי ימקד אתכם וייצור תוכנית פעולה יעילה. הוא יסייע לכם לתעדף את הפעילות שלכם כדי שתהפכו לאפקטיביים, יעילים וממוקדי מטרה. הוא גם יסייע לכם לתעדף את הפעילות שלכם כך שתוכלו לקדם את המטרות ואתם היעדים שלכם בצורה נכונה.

תבנית תכנון שבועי

תכנון פגישה

אל תלכו לאיבוד בתוך פגישות

פגישות הן דרך נהדרת לעבודה קבוצתית, לתיאום פעילויות, להחלפת מידע, לסגירת קצוות או לפתירת סוגיות לא פתורות, אך הן גם עלולות לגזול זמן רב אם לא תנהלו אותן כראוי. לכן, הקפידו שלכל פגישה או שיחה תהיה אג'נדה מוגדרת וברורה. קיום פגישה ללא אג'נדה יוביל לבזבוז זמן, בדיוק כפי שקל ללכת לאיבוד בזמן נסיעה ברכב ללא תוכנת ניווט.

תבנית תכנון פגישה
תבנית צ'ק ליסט

צ'קליסט

תכננו את הפרויקטים והצליחו

צ'ק ליסט זו רשימה מסודרת שכתובים בה פריטים לביצוע עבור פעילויות שחוזרות על עצמם. היא עוזרת לנו לשלוט בביצוע הפעילות מבלי לאבד את הדרך. היא נותנת לנו תחושה של סדר ושליטה ומפיגה את החשש לשכוח משהו. השתמשו ברשימה לפני יציאה לטיול, חופשה עם המשפחה או כל דבר אחר הדורש התארגנות מראש.

רשימות

מקום אחד לכל השאר

לכולנו יש רשימות שונות שאינן קשורות לפרויקט ספציפי, כמו מקומות שנרצה לבקר בהם, דברים שנרצה לקנות ומידעים שונים (סיסמאות, רשימת אנשים שנרצה להתקשר אליהם בחג). חלק זה יספק לכם ברור לכתיבת כל המידע שאתם עשוי להזדקק לו בעתיד. 

תבנית רשימות
register

אנו מתחייבים לעשות ככל שביכולתנו לשמור על פרטיותך ולעולם לא נשתף את פרטיך עם אף גורם אחר.

השאירו פרטים וקבלו את קובץ התבניות.

אני לא שולח ספאם ‏ולא מציק, מקסימום תקבלו מייל כאשר הספר שלי יהיה זמין לרכישה.

 

במידה ויש לכם שאלות נוספות, אשמח שתשלחו אלי למייל או וואטסאפ - אני עונה לכל הפונים‎.‎

bottom of page